Close
MivaArt 2

MIVA ART otvara prvu palačinkarnicu u Belišću

Povodom Dana otvorenih vrata EU projekata, Socijalna zadruga MIVA ART nakon edukacije osoba s invaliditetom za pomoćno zanimanje palačinka majstor u sklopu projekta MIVA ART 2 otvara prvu palačinkarnicu u Belišću. Palačinkarnica je rezultat projekta za poticanje razvoja društvenog poduzetništva i zapošljavanja osoba s invaliditetom. Na otvorenju će se prezentirati provedba i rezultati projekta. Gostima će se posluživati palačinke i drugi proizvodi sa ekološkog poljoprivrednog imanja socijalne zadruge Miva art. U pripremi i posluživanju sudjelovat će osobe s invaliditetom koje su prošle edukaciju za palačinka majstora, njihovi radni asistenti i mentori.

Otvorenje će se održati 6. svibnja u 10 sati na kampu za rehabilitaciju i zapošljavanje Citadela udruge Zvono, Belišće.

Skip to content