Made in Miva art

www.esf.hr  /  www.strukturnifondovi.hr

U sklopu Poziva na dostavu projektnih prijedloga “Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I.”, socijalna zadruga Miva art započinje s provedbom projekta “Made in Miva art”. Početak projekta je 5.10.2020., a traje 30 mjeseci.
Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u iznosu od 1.970.424,91 kuna. Stopa vlastitog sufinanciranja je 6,9966914 posto.

Cilj projekta Made in Miva art je zapošljavanje osoba s invaliditetom uz podršku i uz prilagodbu procesa rada, koje će rezultirati povećanjem kapaciteta društvenog poduzetništva što će utjecati na smanjenje nezaposlenosti i socijalnu isključenost.
Cilj poziva je rast postojećih društvenih poduzeća/društvenih poduzetnika u vidu jačanja njihovih kapaciteta, održivosti, konkurentnosti s posebnim
naglaskom na poticanje zapošljavanja.
Kako bi ostvarili projektne ciljeve iz Poziva planiramo provesti aktivnosti:
1. Zapošljavanje osoba s invaliditetom
2. Organiziranje podrške osobama s invaliditetom
3. Prilagodba radnih mjesta i poboljšanje radnih procesa u skladu s mogućnostima osoba s invaliditetom

Ukupna vrijednost projekta je 1.970.424,91 kn od čega Europska unija sufinancira 85% iz Europskog socijalnog fonda, a Državni proračun RH 15% .

Stajališta izražena u ovoj objavi isključiva su odgovornost Socijalne zadruge Miva art.

Voditelj projekta Made in Miva art

Kristijan Ištoković, mag. oec.

mail: zadruga.mivaart@gmail.com