Close

Kao prijatelji 3

Udruga Inkluzivna kuća Zvono je 01.07.2021. započela s provedbom projekta “Kao prijatelji 3” koji financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a ukupna vrijednost projekta je 1.999.262,56 kn.

Cilj kojem težimo je povećati socijalnu uključenost, unaprijediti kvalitetu života i poticati samostalnost i neovisno življenje za 18 osoba s najtežim stupnjem invaliditeta te poticati njihovo ravnopravno sudjelovanje u životu zajednice. Usluga osobne asistencije predstavlja pružanje potpore osobama s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta u provođenju aktivnosti svakodnevnog življenja i samozbrinjavanja. Kroz aktivnosti projekta širit će se pozitivna iskustva osobne asistencije, a korisnici i njihove obitelji će imati svakodnevnu podršku za poboljšanje kvalitete
življenja.

Projekt se provodi u okviru programa Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., a odobren je u sklopu Poziva na dostavu projektnih prijedloga “Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom-faza III” Ministarstva rada i mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.

NOSITELJ PROJEKTA: Inkluzivna kuća Zvono
VRIJEME PROVEDBE: 01.07.2021. – 01.03.2023.
UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA:  1.999.262,56 HRK
IZNOS EU POTPORE: 1.999.262,56 HRK

Više informacija o projektu moguće je dobiti telefonskim putem 031/662-535 i na mail udruge zvono@os.t-com.hr .

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge Zvono.

Skip to content