Close

IZRADA SVIJEĆA U GARAŽI!

Klub mladih Garaža organizira radionicu izrade svijeća! U petak, 17. veljače u 18.30 u prostorijama Kluba mladih Garaža u Belišću održat će se radionica izrade svijeća koju će voditi Lidija Lovrenčić Hosi.

Radionica je namijenjena svim članovima Kluba mladih, svima onima koji to žele postati i svima onima koje zanima izrada svijeća. Dakle, svi ste pozvani i dobrodošli!

Klub mladih Garaža djeluje od 2014. godine, a do sada su mladi organizirali brojne zanimljive radionice, predavanja i tribine za mlade. Klub mladih Garaža provodi trogodišnji program koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Na radionici izrade svijeća sudionici će imati priliku naučiti na koje se sve načine mogu izrađivati svijeće, kako teče proces izrade svijeća te što je sve potrebno kako bismo napravili jedinstvene i zanimljive svijeće.

 

Dođite i pridružite nam se na radionici, bit će zanimljivo.

Skip to content