Close

Institucionalna podrška Zvonu

Udruga Zvono dobila je trogodišnju  institucionalnu podršku od Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva. Kroz program podrške udruga Zvono radit će na jačanju svojih četiriju  programskih usmjerenja

  1. Program prevencije institucionalizacije (Referalni centar) – razvoj socijalnih usluga po mjeri korisnika, pružanje podrške obiteljima u procesu prevencije institucionalizacije ili deinstitucionalizacije
  2. Program zapošljavanja OSI i razvoj socijalnog poduzetništva
  3. Jačanje civilnog društva i poticanje građanskog aktivizma kroz volonterske programe
  4. Program za mlade.

U sklopu trećeg programskog usmjerenja jačanja civilnog društva i poticanje građanskog aktivizma kroz volonterske programe udruga Zvono osnovala je podružnicu u Požegi.

 

Skip to content