Close

Humanitarna akcija za Martinu Kaluđer

U ponedjeljak 15. rujna 2014. god. u poslijepodnevnim satima predstavnici Lions Cluba Valpovo-Belišće zajedno sa svojim predsjednikom Jozom Berečićem posjetili su Udrugu Zvono i tom prilikom uručili našoj članici Martini Kaluđer prijenosno računalo. Nakon predaje poklona, Lionsi su se zadržali u Udruzi na kratkom druženju s korisnicima popodnevnog boravka.

Podsjetimo, Lions Club Valpovo-Belišće organizirao je 11. rujna 2014. god. u Valpovu humanitarnu utrku za našu članicu Martinu Kaluđer. Na utrci su sudjelovali Lions Club Valpovo-Belišće, Valpovačka ljetna liga trčanja i Udruga zdravo trčanje Osijek. Kotizacija za sudjelovanje u humanitarnoj utrci je bila 10,00 kuna, a sav prihod je išao za kupnju prijenosnog računala Martini Kaluđer.

Skip to content