Close

Hrvatska volontira 2016. - izvještaj

Hrvatska mreža volonterskih centara od 2011. organizira manifestaciju “Hrvatska volontira” kojom se na nacionalnoj razini promovira volonterstvo i nastoji se uključiti što veći broj volontera i organizatora volontiranja u volonterske akcije u lokalnim zajednicama.
Ovogodišnja manifestacija održana je od 16. – 21. svibnja te je okupila 171 organizatora volontiranja koji su u 60 gradova proveli 275 volonterskih aktivnosti kako bi svojim doprinosom potaknuli izgradnju sretnije i bolje zajednice. Ukupno 3.699 volontera uložilo je 18.250 volonterskih sati za boljitak svoje zajednice.

Više o samim aktivnostima u cijeloj Hrvatskoj možete pogledati u izvještaju o manifestaciji ili u dokumentarnom filmu o ovogodišnjoj manifestaciji “Hrvatska volontira”.

HV2016_izvjestaj

Skip to content