Forest art ponovno na Citadeli!

Udruga Zvono organizira Forest art, festival koji omogućuje mladim umjetnicima kreativno izražavanje, promoviranje, razmjenu znanja, ideja i iskustava.
Umjetnici i kreativci imaju priliku predstaviti sebe kroz izlaganje svojih umjetničkih radova ili kroz izvedbu svojih radova. Kroz radionice i izložbe, mladi će umjetnici imati priliku prezentirati svoja znanja i vještine te prikazati svoje skulpture, slike, grafike, instalacije ili performanse, a svi posjetitelji će moći uživati u njihovim prezentacijama. Ove godine Forest art festival održat će se 13. i 14. rujna na Citadeli – kampu udruge Zvono, u Belišću.

Različite radionice poput poput plesa na svili, oslikavanja majica, radionica boja, izrada dream catchera, hekelraj caffe i mnoštvo drugih bit će upotpunjene glazbenim programom. Ovom prilikom pozivamo sve volontere koji se žele uključiti u organizaciju i pripremu samog festivala (priprema materijala i uređivanje prostora prije festivala), te na dane festivala (pomoć voditeljima radionica) da nam se jave na e-mail adresu: andreasebalj@gmail.com; tenaanic@gmail.com ili na broj telefona 031/662-535.