Close

Forest Art 2022

Pozivamo Vas 9. i 10. rujna na tradicionalni šumski festival umjetnosti, glazbe i svega neobičnog i kreativnog – Forest Art 2022!

Festival se održava u prekrasnom šumskom predjelu kampa Citadela, blizu dravske obale. Kamp se nalazi uz državnu cestu D517 (Beli Manastir – Belišće – Valpovo – Koška), blizu sjeverne (lijeve, baranjske) dravske obale, i udaljena je oko 550 metara od mosta na Dravi (drugo skretanje lijevo kada prijeđete most iz smjera Belišće-Baranjsko Petrovo Selo).  Kliknite ovdje za direktan link za Google karte.

I ove godine Vas očekuje bogat program za sve uzraste: brojne slikarske radionice, bubnjarska radionca, ples na svili, predstave, škola cirkusa, šumski kafić, fina klopa, bogati glazbeni program, sajam poslova i još puno toga!

Nadamo se da ćete svojim dolaskom uljepšati naš festival.

Vidimo se!

Program festivala:

09.09., petak:

 • Sajam poslova 10:00 – 14:00
 • Forest caffe 10:00 – 14:00
 • Forest cocktail party 17:00 – 00:00
 • Bubnjarska radionica 17:00
 • Projekcija filmova sa DORF festivala

 

10.09., subota – 10:00 – 00:00:

 • Ples na svili
 • Grafitti & Land Art
 • Buvljak
 • Izložba nakita
 • Luk i strijela
 • Slikarska radionica
 • Jesenkina kućica
 • Šumska predstava
 • Oslikavanje kišobrana
 • Face paint
 • Škola cirkusa
 • Forest caffe
 • Chill u podrumu
 • Art Beat & Street Art

 

 • Glazbeni program
 • Mefa (Udruga Revolution)
 • Gradske bitange 11:00
 • Curino cvijeće 18:00 (Slavonski Brod)
Skip to content