Financijska radionica na Citadeli

U periodu 15.-17.3. održavamo financijsku radionicu na prekrasnoj Citadeli u Belišću. Tijekom 3 dana imat ćete priliku:

• upoznati osnove neprofitnog poslovanja, zakonske obveze financijskog planiranja i izvještavanja

• na primjerima iz prakse upoznati se s kvalitetnim vođenjem financija u udrugama te načinima osiguranja likvidnosti organizacije

• postavljati pitanja stručnjacima, računovođama i revizorima te razmjenjivati vlastita iskustva s drugim praktičarima

Troškovi puta, smještaja i prehrane su pokriveni sredstvima projekta “Pro-NGO – kvalitetnijim upravljanjem do društvenih promjena” financiranog iz Fonda za Aktivno građanstvo. Sudjelovanje sva 3 dana je obavezno.

Kako se prijaviti?

Za prijavu na radionicu je potrebno ispuniti ovaj obrazac.

Za upite vezane uz radionicu možete se obratiti na vanesa@mochvara.hr

Nositelj projekta je Udruženje za razvoj kulture „URK“, a ovaj projekt provodi se u partnerstvu s još 5 organizacija – Gong, O.A.ZA., Udruga “MI” – Split, Inkluzivna kuća Zvono te Scanteam.

Veselimo se,

Pro-NGO tim