Close

Festival Zvoni Zvono 2017

Udruga Zvono organizira 9. Festival alternativnih oblika rehabilitacije “Zvoni Zvono”. Festival će se održati od 18. do 20. svibnja u Belišću u prostorijama udruge Zvono.
Cilj manifestacije je promoviranje izvaninstitucionalnih oblika odgoja i obrazovanja te razvoj alternativnih oblika rehabilitacije kroz inkluzivne i suradničke metode. Festival je usmjeren razvoju tolerancije, uvažavanja različitosti, ali i razvoju kreativnosti i inovativnosti kod djece i mladih. Djeca i mladi imaju prilike sudjelovati na različitim radionicama te na taj način poboljšati svoje kompetencije na različitim područjima.
Poseban naglasak stavlja se na sudjelovanje skupina djece u koje su integrirana djeca s teškoćama u razvoju, ali i skupine u koje će djeca s teškoćama tek biti intagrirana kako bi se djeca već od rane dobi učila jednakosti i pružanju međusobne podrške.

Program Festivala možete naći u prilogu.

Pozivnica Zvoni Zvono 2017

Skip to content