Close

Edukacije, sajmovi, tkanje, keramika i radionice

Loše je vrijeme, primjereno godišnjem dobu, utjecalo na slijed aktivnosti u udruzi Zvono. Marljivi su se korisnici s Citadele vratili u radionicu udruge gdje se sada bave tkanjem i pripremama za tkanje, a napravili su i svoje prve radovi u glini. Djelatnici udruge, osim što sudjeluju na različitim konferencijama, edukacijama i predavanjima, važnim za stjecanje novih znanja, pripremaju se i za obilježavanje važnih datuma ( Međunarodni dan osoba s invaliditetom, Dan volontera…). Radionica radi punom parom, izrađuju se artikli koji će biti ponuđeni na nekom od sajmova na kojima udruga izlaže i prodaje svoje uratke. Kraj godine, nažalost, znači i kraj nekih projekata koji su obilježili tekuću godinu. Puno je posla napravljeno, neke su aktivnosti pokrenute i na njima još treba puno raditi, a brojni planovi čekaju na realizaciju. Iza Zvona, uglavnom, ostaje još jedna uspješna godina..

Skip to content