Close

DONACIJA KOMPANIJE BAYER d.o.o.

Zahvaljujući velikodušnoj donaciji kompanije Bayer d.o.o. uspjeli smo nastaviti projekt izgradnje drvene kućice u svrhu opremanja banke sjemena te prostora za nutricionističke savjete i ekološku poljoprivredu. Unazad godinu dana smo sa našim korisnicima proveli razna predavanja i radionice te povećali svijest o biološkoj raznolikosti, zdravim navikama i očuvanju zdravlja. Kroz navedene aktivnosti korisnici su stekli nova znanja i vještine potrebne za uzgoj i pripremu hrane te im se time povećavaju i šanse zapošljavanja u sektoru poljoprivrede u ruralnim područjima poput Belišća.

Bayer je multifunkcionalna kompanija s ključnim kompetencijama u području zaštite zdravlja i prehrane, a proizvodi i usluge koje pruža namijenjeni su dobrobiti ljudi i boljoj kvaliteti života. U Hrvatskoj, Bayer posluje od 1995. godine i trenutno zapošljava sedamdeset ljudi u tri ključna poslovna dijela: odjel farmaceutike, odjel bezreceptnog programa i odjel za poljoprivredu. U skladu s korporativnim ciljem „Znanost za bolji život“ i s vizijom „Zdravlje za sve, glad ni za koga“, grupa Bayer preuzima odgovornost za društvene potrebe diljem svijeta. Usvojenim pravilima za raspodjelu i upravljanje donacijama na razini grupe osigurava se dodjela dobrotvornih donacija i bespovratnih sredstva na ciljan i odgovarajući način te u skladu sa strateškom usmjerenošću na znanost i zdravlje/prehranu.

Skip to content