Close

Dani otvorenih vrata udruge Zvono

U sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata udruga, koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici, Inkluzivna kuća Zvono je u petak 3. lipnja 2022. organizirala radionicu pod nazivom „Triskele na Citedali“. Na radionici su nam se pridružili članovi Udruge osoba s invaliditetom MI Valpovo.

Druženje smo započeli međusobnim upoznavanjem i obilaskom Citadele, gdje su naši članovi gostima pokazali permakulturne vrtove i upoznali ih sa svakodnevnim poslovima koje obavljaju na Citadeli u sklopu radno-okupacijskih aktivnosti. Nakon upoznavanja sudionici su pokazali svoju kreativnu stranu izradom „Triskele“ papirnih globusa, a pritom su imali priliku i razvijati svoje motoričke sposobnosti. Susret smo završili opuštenim druženjem.

Skip to content