Close

Članice i volonterke udruge Zvono na edukaciji "Neprofitni managment"

Kroz projekt “Volontiranje – prilika za nove kompetencije” koji provodi Volonterski centar Osijek naše su volonterke i članice prošli tjedan završile drugi modul edukacije “Neprofitni managment”.

Na edukaciji su Iva i Martina stekle znanja i vještine iz područja socijalnog poduzetništva, neprofitnog managmenta te volonterizma. Sudjelovanjem u projektu razvijale su svoja znanja i vještine iz navedenih područja, ali i socijalne vještine, profesionalne vještine i vještine sudjelovanja u društvenom životu, a sve kako bi povećale svoje prilike za zapošljavanje.

Kroz edukaciju naše su članice razvijale vještine komunikacije, timskog rada, ali i vještine samozastupanja. Upoznavale su se s mogućnostima volontiranja za osobe s invaliditetom te radili na prepoznavanju vlastitih jakih strana.

Još im preostaje proći treći modul edukacije koji će se održati u studenom.

Skip to content