Close

Brojne aktivnosti naših članova

Proljeće je započelo vrlo radno za naše članove. Brojne se aktivnosti svakodnevno odvijaju u Zvonu te na našem kampu Citadela. Članovi radno – okupacijske radionice osim ručnim radom, ovih se dana bave i velikim poslovima na Citadeli. Pripremili su tlo za sadnju i sijanje bilja te pripremili sadnice za sadnju. Posijali su ciklu, grašak, mrkvu, peršin, raštiku te za sadnju pripremili rajčicu i papriku. Vrijedno rade i na održavanju našeg začinskog i ljekovitog bilja – lavande i kadulje.

Osim radnih aktivnosti, uvijek se nađe mjesta i za odmor i zabavu. Tako su proteklih dana našli vremena za druženje s učenicima PŠ Veliškovci te za posjetu našoj članici na rehabilitaciji.

Vrijedno rade i u Klubu samozastupnika, pripremaju različite radionice, izložbe, uče nove vještine te se osnažuju za samostalan život.

 

Skip to content