Božić u Zvonu

Predblagdansko vrijeme udruga Zvono obilježila je i ove godine.

Početkom tjedna članovi udruge prigodno su ukrasili prostorije Zvona kako bi se brojni prijatelji, koji posjećuju naše članove poludnevnog boravka, osjećali što ugodnije tijekom svog boravka. Među brojnim posjetiteljima, našao se tu i Djed Mraz, koji je razveselio članove simboličnim poklonima. Tjedan je započeo veselo, a i završio na isti način.

Naime, u četvrtak, 20.12.2018., održana je redovna godišnja skupština udruge Zvono, koju su članovi otvorili koncertom. Pjevali su božićne pjesme uz vodstvo Božice Šomođi. Ugodno poslijepodne nastavilo se u druženju i razgovoru te podjeli poklona. Zahvaljujemo se svim našim prijateljima na posjeti, druženju i poklonima te im želimo sve najbolje u Novoj 2019.!