Close

Aktivnosti u Zvonu

Aktivnosti u Udruzi “ Zvono“

  • Obnovljen je i uređen podrum na kampu „Citadela“
  • Prošli tjedan Belišće je napustila studentica Polina Petrusevich iz Rusije, koja je u suradnji sa udrugom AISEC volontirala u Udruzi „Zvono“
  • Pripremljena je zimnica,skuhani su pekmezi od kajsije i bazginih bobica i skuhano je 180 litara rajčice za potrebe članova Udruge za nadolazeću zimu
  • Sudjelovali smo na ovogodišnjim Igrama na vodi, tom prilikom izložili smo štand sa svojim proizvodima koje smo prodavali po prigodnim cijenama, pomogli smo u realizaciji modne revije koju je pripremila mlada modna kreatorica Helena Čalić,
  • Od 9. do 13. rujna u sklopu projekta „Bellbook inkubator“ dolazi nova grupa studentica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta iz Zagreba koja će boraviti na kampu „Citadela“
  • U suradnji sa Udrugom „Breza“ pomogli smo u organizaciji Zemlje bez granica. U gradu na Dravi održava se program kreativnih intervencija „Patuljci dolaze Ovdje“. Premijera predstave je održana u Dječjem kazalištu u Osijeku,a tom prigodom Udruga „Zvono“ je izradila 60 komada patuljaka
  • I u ovoj školskoj godini provoditi će se projekt „Moj asistent“ u sklopu kojeg će 4 učenika Osnovne škole Ivan Kukuljević dobiti asistente u nastavi koji će im pomoći u što boljem svladavanju školskih obveza.Projekt financira Ministarstvo znanosti,obrazovanja i sporta.

 

Skip to content