Close

ZAŽELI BOLJE 2

IK Zvono je 16. rujna 2022. godine započela s provedbom projekta “Zaželi bolje 2”, koji financira Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.

Već tri mjeseca 9 pripadnica ciljane skupine pruža uslugu 54 krajnja korisnika, a pružanje usluge obuhvaća sljedeće aktivnosti: pomoć u dostavi namirnica, pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika, pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova krajnjih korisnika, pomoć pri oblačenju i svlačenju, briga o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji, pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.), pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo, pratnju i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.

 

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge Inkluzivna kuća Zvono.

Skip to content