Close

Završetak projekta Održivi odgoj za održivi razvoj

Inkluzivna kuća Zvono, 31. kolovoza 2022. godine završila je s provedbom projekta Održivi odgoj za održivi razvoj.

Ciljevi projekta bili su: ponuditi izvaninstitucionalne sadržaje, uključiti učenike opće populacije i učenike s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama u rad, podići razinu svijesti djece i mladih o aktivnom građanstvu, provesti ciklus radionica o održivom razvoju te upoznati lokalnu zajednicu s mogućnostima koje nude izvaninstitucionalni sadržaji. U projektne aktivnosti uključilo se preko stotinu djece te su kroz razne edukativne i praktične radionice imali prilike učiti o očuvanju okoliša, biljaka i životinja, recikliranju, zdravoj prehrani te boraviti u prirodi.

Partneri projekta: Grad Belišće, Grad Valpovo, OŠ Ivana Kukuljevića Belišće, OŠ Ladimirevci, Dječji vrtić Maslačak Belišće i Dječji vrtić Maza Valpovo.

Projekt je financiralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Skip to content