Close

Započele aktivnosti u projektu "Made in Miva art"

Započele su aktivnosti u sklopu projekta “Made in Miva art” kojeg financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Početkom studenog, projektni tim napravio je plan izrade proizvoda koji će biti plasirani na tržište. Vrijedni zaposlenici zadruge su odradili pripremne aktivnosti i uskoro očekujemo prve proizvode!

Cilj projekta Made in Miva art je zapošljavanje osoba s invaliditetom uz podršku i uz prilagodbu procesa rada, koje će rezultirati povećanjem kapaciteta društvenog poduzetništva koje će potom generirati smanjenje nezaposlenosti i socijalnu isključenost. Društveno poduzetništvo je inovativan i kreativan poduzetnički model rješavanja ekonomskih, društvenih i ekoloških pitanja koji potiče zapošljavanje, socijalno uključivanje i održivi razvoj.

Ukupna vrijednost projekta je 1.970.424,91 kn od čega Europska unija sufinancira 85% iz Europskog socijalnog fonda, a Državni proračun RH 15% .

www.esf.hr

Stajališta izražena u ovoj objavi isključiva su odgovornost Socijalne zadruge Miva art.

Skip to content