Close

Volonteri LVC-a pomažu u socijalnoj samoposluzi!

Socijalna samoposulga projekt je Grada Belišća i Ministarstva socijalne politike i mladih, a provoditelj projekta je Matica umirovljenika grada Belišća. Partneri na projektu su Centar za socijalnu skrb Valpovo, a suradnici Udruga svetog Vinka Paulskog, Konferencija svetog Josipa Radnika Belišće.

Lokalni volonterski centar aktivno se uključio u aktivnosti projekta pa tako volonteri LVC-a redovito sudjeluju u pripremi, slaganju i podjeli paketa za korisnike socijalne samoposluge.

U volonterske aktivnosti u socijalnoj samoposluzi uključuju se i volonteri s invaliditetom te se na taj način promoviraju i inkluzivni volonterski programi koje udruga Zvono i LVC provode u lokalnoj zajednici.

Svojim angažmanom vrijedni volonteri doprinose kvaliteti i brzini rada u socijalnoj samoposluzi te pravovremenom pružanju usluge korisnicima.

Nadamo se da će se suradnja nastaviti i u budućnosti!

Skip to content