Close

Strip radionica u Garaži

Nakon uspješne prve radionice u ožujku kada smo predstavljali rad Udruge StripOs, članovi Kluba mladih Garaža odlučili su održati još jednu strip radionicu, Javlja Domagoj Oklopčić, voditelj Kluba Garaža.

Ovoga puta glavni cilj je savladavanje umijeća crtanja stripa, razvijanje raznih sposobnosti kao što su vizualna percepcija, doživljaj i kreativno razmišljanje. Na radionici koristimo ravnala, trokute, crni tuš, kistove, flomaster lajnere, ali si za svaki slučaj ponesite nešto od spomenutog pribora kako bi svi mogli sudjelovati u crtanju stripa. Kroz radionicu nas vodi talentirani akademski slikar i strip-crtač Dražen Brkić. Nekoliko njegovih radova će biti predstavljeno i izloženo na dan radionice u prostorijama Kluba mladih Garaža. Radionica će se održati 11.lipnja s početkom u 18 sati u prostorijama Kluba Garaža, Radnička 14, Belišće (prostorije stare gradske knjižnice).

piše: Valpovština info

Skip to content