Close

Poziv za volontere za TradInEtno festival u Pazinu

TradInEtno je festival tradicijske i etno glazbe (world music) koji se održava u gradu Pazinu.
Festival obuhvaća koncerte, večer folklora, glazbeni kamp, plesne i vokalne radionice, sajam tradicijskih zanata i domaće hrane, radionicu oblikovanja gline, izložbe dječjih radova, projekcije etno filmova i mnoge druge aktivnosti. Svrha festivala je promicanje i očuvanje kulturne baštine uz suvremenu interpretaciju tradicionalne glazbe, a organizira ga Udruga TradInEtno.
Ove godine festival će se održati od 17. do 25. srpnja. Pridružite se koncertima u pazinskom Kaštelu i buffetu Bunker. Pridružite se sajmu TradInTrade i naučite ponešto o starim zanatima, okusite lokalnu kuhinju i uživajte. Protegnite noge na plesnjaku zvanom Ples na tavolac, te saznajte nešto o socijalnom aspektu tradicije na raznim predavanjima i na projekcijama ETNOFILm-a. Pozivaju se volonteri i volonterke da se pridruže realiziranju festivala. Organizator osigurava hranu i smještaj volonterima/kama (ako je potreban). Ostali troškovi nisu pokriveni od strane organizatora.

Volonteri/ke se mogu odlučiti za sljedeće poslove:
• Etno Camp – priprema dva obroka za tridesetak osoba, nabava namirnica te briga za prostor spavaonica
• koncerti i sajam – tehnička pomoć, logistika, priprema koncertnog prostora i TradInEtno sajma
• Info punkt – informiranje javnosti, promotivne aktivnosti, pomoć sudionicima iz drugih zemalja u jezičnom i zemljopisnom snalaženju
• video i fotografija – dokumentacija svih predivnih trenutaka tijekom festivala u foto i video obliku

Prijava za volontiranje ispunjava se elektronički putem ovog linka: https://docs.google.com/forms/d/1D78mZxg8ulAe_Whbi8xfCikOxI4ubxM-drYy5LnTBt8/viewform?c=0&w=1

Skip to content