Close

Poziv volonterima za sudjelovanje u projektu "Puzzle"

Lokalni volonterski centar Zvono provodi projekt pod nazivom “Puzzle” koji financira Ministarstvo socijalne politike i mladih. Partneri na projektu su Grad Belišće, Vatrogasna zajednica grada Belišća, Osnovna škola Belišće, Osnovna škola Šećerana.

Jedna od aktivnosti projekta je i pružanje pomoći u učenju učenicima osnovnih škola!

Traže se volonteri koji su u mogućnosti pružati pomoć i podršku u učenju učenicima od 1. do 8. razreda osnovne. Volonterska pomoć će se pružati učenicima u prostorijama Lokalnog volonterskog centra Zvono i u prostorijama OŠ Šećerana.

Za više infomacija o volonterskoj aktivnosti javite se na e-mail: lvczvono@gmail.com

Pozivamo sve zainteresirane da se jave i na taj način daju svoj doprinos kvalitetnijem obrazovanju učenika te učenicima slabijeg imovinskog statusa omoguće jednaku podršku kakva je dostupna i njihovim vršnjacima.

Skip to content