Close

Poziv volonterima!

Biodynamic Farm Toivo iz Finske traži volontere/ke koje zanima biodinamički uzgoj, organska farma, organski način života, život u zajednici, priroda i njezina zaštita, organizacija društvenih događanja…

Projekr počinje u ožujku 2017. i traje 8 mjeseci.

Zainteresirani volonteri/ke neka što prije pošalju motivacijsko pismo (na engleskom jeziku) na toivofarm@gmail.com, a najkasnije do 19.2.2017. Za sudjelovanje na ovom projektu bitna je motivacija i interes za teme kojima se bavi organizacija, a ne razina obrazovanja ili radno iskustvo. Stoga je u pismu bitno navesti zbog čega želite sudjelovati, što vas je privuklo, vaš interes za teme organizacije, kako možete svojim radom pridonijeti farmi…

Kod slanja prijave e-mailom potrebno je udrugu PaRiter (udrugapariter@gmail.com) staviti u CC. Nakon selekcije bit će dogovoren Skype razgovor.

Sudjelovanje u EVS-u je besplatno, a volonterima/kama su pokriveni troškovi puta, smještaja, hrane, zdravstvenog osiguranja, izdavanja vize itd. Osim toga, volonter/ka dobiva i mjesečni džeparac te beslatni tečaj jezika.

Udruga PaRiter akreditirana je za slanje volontera iz Hrvatske na EVS projekte u inozemstvo. Za više informacija možete se javiti na e-mail: udrugapariter@gmail.com

Skip to content