Close

Made in Miva Art- Medenjaci u zadruzi!

www.esf.hr  /  www.strukturnifondovi.hr

 

Stiglo je i to vrijeme godine! Neodoljivi miris cimeta, marljiva ekipa i puno dobre volje daju izvrsne rezultate.
Predivni medenjaci koje su izradili zaposlenici zadruge u sklopu projekta Made in Miva art osvajaju na prvi pogled, a i na prvi gric!

Projekt se provodi od 05.10.2020. u trajanju od 30 mjeseci. Ukupna vrijednost projekta Made in Miva art je 1.970.424,91 kn od čega Europska unija sufinancira 85% iz Europskog socijalnog fonda, a Državni proračun RH 15% .

Cilj projekta je  zapošljavanje osoba s invaliditetom uz podršku i uz prilagodbu procesa rada, koje će rezultirati povećanjem kapaciteta društvenog poduzetništva koje će potom generirati smanjenje nezaposlenosti i socijalnu isključenost.

Stajališta izražena u ovoj objavi isključiva su odgovornost Socijalne zadruge Miva art.

 

Voditelj projekta Made in Miva art

Kristijan Ištoković, mag. oec.

mail: zadruga.mivaart@gmail.com

Skip to content