Close

Održana radionica "Biti volonter" u Veliškovcima!

Lokalni volonterski centar u partnerstvu s Gradom Belišće, Vatrogasnom zajednicom grada Belišća, Centrom za socijalnu skrb Valpovo i osnovnom školom Šećerana provodi projekt “Puzzle” koji financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.

U sklopu projekta “Puzzle” provedena je još jedna radionica “Biti volonter” za članove DVD-a Veliškovci, Gat i Tiborjanci. Sudionici su se upoznali sa Zakonom o volonterstvu, sa pravima i obvezama volontera i organizatora volontiranja te s Etičkim kodeksom i načelima volontiranja.

Sudionici su aktivno sudjelovali u cijeloj radionici i iznijeli su vlastita volonterska iskustva te razgovarali o planovima za budućnost.

Nakon provedbe radionica “Biti volonter” članovi Vatrogasne zajednice grada Belišća provest će 5 volonterskih akcija koje će samostalno osmisliti i organizirati.

Veselimo se nastavku projekta i budućim zanimljivim volonterskim aktivnostima! 🙂

Skip to content