Close

Održana edukacija "Biti volonter"

Koordinatorice volontera iz Lokalnog volonterskog centra Zvono su 28. ožujka 2015.godine održale još jednu edukaciju za volontere na temu „Biti volonter“ u prostorijama Lokalnog volonterskog centra Zvono u Belišću.

Edukaciji je prisustvovalo 15 aktivnih volontera u zajednici koji obavljaju različite volonterske aktivnosti kod različitih organizatora volontiranja. Sudionici edukacije su upoznati sa zakonskim odredbama Zakona o volonterstvu, s pravima i obvezama volontera i organizatora volontiranja te s ostalim značajkama volonterstva kako bi na zakonom priznati način obavljali aktivnosti kod svoga organizatora volontiranja. Na kraju edukacije sudionicima su podijeljene volonterske knjižice u koje će se bilježiti njihov daljnji volonterski angažman.

 

Skip to content