Close

JIM/JAP | Konferencija za socijalno uključivanje

Hrvatski dionici dosad su aktivno sudjelovali u aktivnostima provedbe Zajedničkog memoranduma o prioritetima politike zapošljavanja RH (JAP) i Zajedničkog memoranduma o socijalnom uključivanju RH (JIM). Kako bi se utvrdilo koliko je dosad učinjeno i kako što kvalitetnije nastaviti aktivnosti, u Zagrebu je 16. i 17. svibnja održana JIM/JAP konferencija.

Uz pregled dosad učinjenog po pitanju JIM/JAP-a te Instrumenta pretpristupne pomoći (IPA), raspravljalo se o područjima u kojima je zabilježen napredak, odnosno identificirala su se područja na kojima još treba poraditi.

ODRŽANA JE I MODNA REVIJA
U sklopu konferencije održana je i modna revija kreatorice Mire Anić iz Udruge Zvono za čije su kreacije aplikacije za odjeću izradili korisnici zaštitne radionice udruge, osobe s poteškoćama. Na reviji su predstavljeni modeli iz kolekcije Panona koje su Slap i Zvono stvorili u sklopu projekta Etno brand.

Skip to content