Close

EVS U ITALIJI!

Dragi volonteri i volonterke!

Volite putovati i pritom naučiti nešto novo? Trenutno niste zaposleni i ne studirate, a imate između 18 i 30 godina? Ovo je prava prilika za vas!

Studio Progetto, organizacija iz Italije traži 4 volontera za volontiranje u različitim područjima u Italiji i to u trajanju od 8 mjeseci. Volonteri se mogu prijaviti za volontiranje na području rada u centrima za mlade i info točkama za mlade, na području razvoja europskih projekata, na području razvoja izvanškolskih aktivnosti za učenike te na području pružanja podrške u zapošljavanju osobama s invaliditetom.

Svi navedeni volonterski angažmani započet će u svibnju 2017., a trajanje će biti 8 mjeseci od početka aktivnosti.

Sve zainteresirane volontere, ali one koji to žele postati, pozivamo da se jave u Lokalni volonterski centar Zvono svakim radnim danom između 7 i 15 sati. Javiti se možete osobno (Radnička 14, Belišće) ili e-mailom (lvczvono@gmail.com).

Rok za prijavu je 1.4.2016. Svi zainteresirani volonteri uz podršku LVC-a ispunit će motivacijsko pismo i obrazac za prijavu, te će dobiti sve dodatne informacije o samom volonterskom angažmanu.

Nemojte propustiti ovu zanimljivu i jedinstvenu priliku! 🙂

Skip to content