Close

AKTIVNOSTI LOKALNOG VOLONTERSKOG CENTRA ZVONO

Lokalni volonterski centar Zvono tijekom proteklog tjedna popratio je akcije volonterskih klubova OŠ Bizovac koji je 23.04.15. organizirao čišćenje okoliša škole i OŠ Valpovo koja je za svu djecu organizirao 24.04.15. također čišćenje školskog dvorišta i školske zadruge od granja i smeća.

Osim toga, najavljujemo još jednu akciju volonterskog kluba Područne škole Veliškovci koja će se održati 08.05.15. na kojoj će učenici također počistiti okoliš škole u kojoj svakodnevno obitavaju.

U utorak 28.04.15. Lokalni volonterski centar održao je još jednu edukaciju “Biti volonter” i to u Osijeku u Ekonomskoj i upravnoj školi za 40 učenika kojima su predstavljene osnovne značajke volonterstva te prava i obveza volontera, a sve to na manifestaciji “Ujedinjeni u različitosti” kroz nacionalnu potporu u inkluzivnom obrazovanju.

Skip to content