Volunteer New Deal

Autor / Petak, 16 Svibanj 2014 / Objavljeno u IPA VOLUNEER DEAL, Vijesti

http://www.pnwumc.org/docs/top-10-essay-writing-services.php buying an essay online

term paper writing services

http://www.chdcnr.org/docs/who-is-best-essay-writing-service.php who is best essay writing service

Sudionici su po grupama raspravljali o nekoliko važnih tema: volonterizam, socijalna kohezija, problem marginaliziranih skupina i problemi u brizi o staračkim kućanstvima u selima te socijalnim uslugama koje bi bile u skladu sa potrebama korisnika. Kako su MO važni pokretači društvenog života u svojoj zajednici i imaju uvid u probleme koji se trebaju riješiti njihovo sudjelovanje u radionici je bilo iznimno važno.

Od donesenih zaključaka iz rasprave na zadane teme plan je formirati dokument koji će biti obvezujući (u etičkom smislu) za potpisnike. Nakon uređivanja i tiskanja dokumenta (Platforma o suradnji za promicanje volonterizma) organizirat će se svečano potpisivanje i podjela dokumenta.

VRH