Udruga “Hrvatska reprezentacija” traži volontere!

Autor / Ponedjeljak, 09 Studeni 2015 / Objavljeno u Burza Volontera

Drage Volonterke, dragi Volonteri,

Udruga za promicanje hrvatskog sporta places to buy essays “Hrvatska reprezentacija” bavi se promocijom mladih sportaša, paraolimpijaca i svih reprezentacija i reprezentativaca u Hrvatskoj.

S tom namjerom, pokrenuli su portal www.hrvatskareprezentacija.hr te su im potrebni Volonteri/ke za obavljanje različitih poslova vezanih uz rad na portalu.

Traže se http://victoriawarehouse.com/blogs/where-can-i-buy-a-college-paper.php how to buy papers for college osobe vične pisanju (potrebno je poznavanje gramatike i pravopisa), writing my paper.com fotografi (vlastita oprema) i web dizajneri.

Potrebno je poznavanje rada na računalu. Osim posla fotografa, ostale poslove Volonteri/ke mogu raditi od kuće.

Zainteresirani Volonteri/ke mogu se javiti na e-mail Udruge suradnik@hrvatskareprezentacija.hr .

Veselimo se suradnji!

Udruga Hrvatska reprezentacija