Radionica portfolia

U sklopu projekta STEP IN-a održana je druga pripremna radionica menagementa Zvona za 2.trening koji će provesti stručnjaci iz IB iz Njemačke. Na prvoj radionici Klaus Jurgen iz IB, voditeljice projekata u udruzi upoznao je sa raznim metodama dobrog upravljanja i pokazao im mnoge alate koje im u tome uvelike mogu pomoći pa tako i PORTFOLIO. Portfolio je alat za određivanje optimalne kombinacije organizacijskih, operativnih i financijskih resursa za provedbu i raspored aktivnosti kako bi postigli najbolje  ciljeve- nametnute potrebama korisnika, strateškim ciljevima i vanjskim okruženjem.

Budući da Udruga Zvono djeluje dugi niz godina i korisnicima pruža razne usluge koje zahtijevaju kvalitetu i dobro upravljanje, treninzi i prenošenje znanja IB-ovaca na Zvonaše potaknuli su menagment Zvona na izradu portfolia. Radionica izrade portfolia održana je 14.03. i na kojoj su sudionici proveli detaljnu analizu projekata i programa udruge pomoću matrice PMP-a.