Pripreme žonglera za nastup!

U subotu, 11.2.2017. u Klubu mladih Garaža održana je žonglerska proba. Naši žongleri vrijedno se pripremaju za nastup na kojem će nastupiti povodom maskembala. Na radionici su sudjelovali učenici osnovnih škola zajedno sa svojim mentoricama, članicama Kluba mladih Garaža.

Žongliranje je kao metoda vrlo korisno, izgrađuje pozitivan stav kod mladih osoba, povećava koncentraciju, smanjuje agresivnost, poboljšava ravnotežu i razvija motoriku, razvija desnu polovicu mozga, pomaže postići bolje rezultate u učenju, omogućuje djeci da budu aktivna, te povećava osjećaj za međusobno druženje.

Žongleri, članovi Kluba mladih Garaža,održati će još ovakvih radionica, kako bi se što bolje pripremili za nadolazeći nastup.