1. dan Festivala bundeva

Udruga Zvono ove je godine organizirala 10. Festival bundeva koji se održava 7. i 8. listopada. Ovogodišnji Festival u dva dana posjetiteljima je ponudio mnoštvo zanimljivih sadržaja.

U petak, 7. listopada održana je radionica za mlade o društvenom poduzetništvu. Radionicu je organizirao Klub mladih Garaža, a sudjelovali su učenici Srednje škole Valpovo. Učenici su se tijekom radionice upoznali s pojmom društvenog poduzetništva i imali su priliku razvijati svoje društveno poduzetničke ideje. Kako im je bilo možete pogledati na priloženim slikama.

U popodnevnim i večernjim satima građani su mogli sudjelovati u rezbarenju bundeva, a zatim i u koncertu jazz grupe Sing Song Swing iz Osijeka. Unatoč kiši i lošijem vremenu koncert je ispunio očekivanja građana.

Hvala svima na pripremema za Festival i sudjelovanju.

Vidimo se sutra!